Praca w markecie - dział bistro - Słupsk

Dodane: Piątek, 29 Czerwiec, 2018  10:32
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Agencja Pracy Beetsma (nr rej. 5169)

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie Agencja poszukuje osób chętnych do pracy w markecie w Słupsku.

Obowiązki:
- obsługa klientów
- wykładanie towaru i prace pomocnicze na dziale bistro

Wymagania:
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno - epidemiologicznej,
- gotowość do pracy zmianowej
- pełnoletność
- dyspozycyjność oraz odpowiedzialność

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy,
- bezpłatne szkolenie kasjerskie dla osób chętnych
- terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza kontaktowego. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Słupsk
Beetsma
Na Lento.pl od 11 cze 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń