Mieszkanie Słupsk, Orląt Lwowskich
Słupsk Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 05 Maj, 2026 21:36
400 000 zł
5556 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:72 m2
- Liczba pokoi:4 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Wielka Płyta
- Piętro :9 piętro
- Liczba pięter:Wieżowiec
- Rynek:Wtórny
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 400 000 zł / 5556 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,07 m z piwnicą (1,55 m), położone na osiedlu Niepodległości przy ul. Orląt Lwowskich w Słupsku.Lokal składa się z czterech niezależnych pokoi, osobnej widnej kuchni z oknem, łazienki oraz oddzielnego WC. Z salonu wyjście na balkon typu loggia, który stanowi dodatkową przestrzeń do wypoczynku.
Mieszkanie daje duże możliwości aranżacyjne istnieje opcja połączenia kuchni z jednym z pokoi i stworzenia przestronnej kuchni z jadalnią lub salonem. Możliwe jest również połączenie łazienki z WC, co pozwala uzyskać większą i bardziej komfortową przestrzeń.
Lokal jest dwustronny, dobrze doświetlony i ciepły. Z okien rozpościera się widok na panoramę miasta. Budynek wyposażony jest w dwie windy, co znacząco podnosi komfort codziennego użytkowania.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.
Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura: sklepy, CH Jantar, E.Leclerc, szkoły, przedszkola, przychodnie oraz komunikacja miejska.
Oferta odpowiednia zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Kontakt do agenta prowadzącego:
Natasza Zielonka
Tel. +48 519 - pokaż numer telefonu -
E-mail: @
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty: 367
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia