Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze
Słupsk Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 25 Marzec, 2026 10:35
439 000 zł
7489 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:58,62 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Piętro :1 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Stan:Do odświeżenia
- Forma kuchni:Oddzielna
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 439 000 zł / 7489 zł/m2
- Ulica: ul. Paderewskiego 23m5
Opis oferty
MIESZKANIE, W KTÓRYM OD RAZU POCZUJESZ SIĘ JAK U SIEBIE – SŁUPSK, UL. MOCHNACKIEGOSzukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z wygodnym układem i dużą loggią? Mam coś, co naprawdę warto zobaczyć!
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,62 m², położone na I piętrze w czteropiętrowym budynku. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Mieszkanie jest jasne, słoneczne i bardzo funkcjonalne. Rozkładowy układ pomieszczeń obejmuje salon z wyjściem na dużą loggię, dwie dodatkowe sypialnie, oddzielną kuchnię z oknem, łazienkę z WC oraz przedpokój.
Ekspozycja okien północ–południe sprawia, że wnętrza są przyjemnie doświetlone przez cały dzień.
️ okna PCV
️ ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
️ panele w pokojach, terakota w kuchni i łazience
- Cena : 439 000. zł
- Czynsz administracyjny: 870 zł
Do mieszkania przynależy piwnica, a przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Świetna lokalizacja – wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu kilku minut: plac zabaw, boisko Orlik, przychodnia, apteka, kościół, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny zielone i alejki spacerowe.
To miejsce, w którym wygodnie się mieszka i dobrze żyje.
Zadzwoń i umów się na prezentację
Natalia - TEL. 793 - pokaż numer telefonu -
Róża - TEL. 696 - pokaż numer telefonu -
NT Nieruchomości
Słupsk, ul. Wojska Polskiego 21A