Zatrudnimy osoby, praca w kawiarni/cukierni / Słupsk

Dodane: Poniedziałek, 04 Czerwiec, 2018  09:25
  • Telefon: 694414470
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Słodkie historie

Kawiarnia/cukiernia "Słodkie Historie", na ul. Nowobramskiej 2. Zatrudni na stanowisko sprzedawca/kelner. Praca zmianowa 6-14 oraz 13.30-20.30. Kawiarnia otwarta od poniedziałku do niedzieli.

Zadania:

- sprzedaż i obsługa klientów zgodnie z zasadami określonymi w standardach firmy
- obsługa kasy fiskalnej
- dbałość o ekspozycję i przygotowanie towaru do sprzedaży
- dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
- wykonywanie prac porządkowych na sali oraz na zapleczu
- przyjmowanie dostaw towaru
- zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję klientów

Wymagania:

- pełnoletność
- dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej
- odpowiedzialność i uczciwość
- otwartość i komunikatywność

Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej oraz znajomość języka angielskiego.

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Słupsk
Ewelina Ilukowicz
Na Lento.pl od 12 sty 2018
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń